Kvalita

V bytovom komplexe Pod Pustým hradom sú použité kvalitné, ekologicky a zdravotne nezávadné materiály, ktoré dávajú predpoklad vysokej úrovne kvality a budúcej hospodárnosti pri dlhodobom užívaní.

Bytové domy sú zateplené minerálnou vlnou s tenkovrstvovou organickou omietkou tej najvyššej kvality. Na zateplenie sme použili systémové riešenie od firmy PCI (BASF) so špičkovými vlastnosťami. Zabezpečili sme tak dlhoročnú kvalitu pri čo najvyšších možných úsporách energií.

Okrem zateplenia budov tu zohráva svoju rolu aj použitie kvalitných 6 komorových plastových okien vyhotovených z nemeckých profilov REHAU, s izolačným 3 sklom a použitie hliníkových exteriérových dverí, všetko od tradičného slovenského výrobcu PLAST-MONT.

Všetky obytné miestnosti v bytoch sme vybavili rekuperačnými jednotkami od svetového výrobcu Mitshubishi Electric, s možnosťou automatického vetrania a rekuperácie vzduchu, pre vaše zdravie a celkovú úsporu energií.

Budova bude zatriedená podľa prílohy č. 3 vyhlášky 364 / 2012 pre globálny ukazovateľ - Primárna energia a pre kategóriu budov „Bytové domy“ do energetickej triedy A1.

Pre zabezpečenie kvalitného, pohodlného a bezpečného bývania, sme v rámci areálu navrhli chodníky, verejné osvetlenie, lavičky a detské ihrisko, aby sa aj Vaše ratolesti mali kde zahrať v bezpečnej zóne komplexu.

V komplexe bude plynová kotolňa s možnosťou regulovania teploty ohrevu pre každý bytový dom samostatne. Všetky byty sú vybavené diaľkovým odpočtom energií, pre vašu bezpečnosť a pohodlie.

Každý byt má prekrytý balkón, lodžiu alebo terasu nadštandardných rozmerov, navrhnutých tak, aby sa dali využiť nie len na sušenie prádla, ale aj posedenie s priateľmi alebo leňošenie v letných mesiacoch. Všetky sú orientované na slnečné strany, prevažne južnú, s výhľadom na lúku a les. Každý byt má vlastnú priestrannú pivnicu.

V neposlednom rade dbáme aj na kvalitu prevedenia stavebných prác. Pri výbere zhotoviteľov sme vsadili na tradičné a renomované spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti pozemného a cestného staviteľstva. Viac o dodávateľoch si prečítajte tu.

V dnešnej dobe je dôležité zabezpečiť udržateľný štandard kvalitného bývania nie len počas prvého roku od ukončenia stavby, ale aj počas nasledujúcich rokov jej užívania.

Pri výbere správy bytového komplexu budeme postupovať rovnako zodpovedne ako pri výbere dodávateľov stavebných prác. Bude to spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti správy bytových domov. Plánujeme pre Vás zabezpečiť ročné zúčtovanie zálohových platieb, upratovanie spoločných priestorov, všetky servisy, revízie a údržbu zelene a komunikácii počas celého roka.

Záleží nám na tom, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a komfortne, pri čo najnižších nákladoch a užívali si kvalitné bývanie v peknom prostredí po dlhé roky.