Kontakt

Developerom projektu je zvolenská spoločnosť AGNOS s.r.o..

Spoločnosť AGNOS pri realizovaní projektov kladie dôraz hlavne na spokojnosť konečného zákazníka a užívateľa.

Developerom projektu je zvolenská spoločnosť AGNOS s.r.o. so sídlom Pod Dráhami 6513/17. Spoločnosť bola založená predovšetkým za účelom vykonávania developerskej činnosti a poskytovania služieb spojených s touto činnosťou.

V súčasnosti sa spoločnosť venuje príprave a realizácii projektu výstavby bytového komplexu Pod Pustým hradom a plánovaniu ďalších aktivít.

Naším cieľom je vytvoriť priestor pre kvalitné bývanie a zároveň prispieť k rozvoju a revitalizácii mesta Zvolen a blízkeho regiónu.

Spoločnosť AGNOS pri realizovaní projektov kladie dôraz hlavne na spokojnosť konečného zákazníka. Pri výbere obchodných partnerov preferuje lokálne firmy a spoločnosti a svoje obchodné vzťahy buduje tak, aby si vytvorila a udržala vysoký stupeň dôvery.

Napíšte nám na ktorýkoľvek z našich e-mailov alebo zavolajte priamo na predajné miesta a dohodnite si stretnutie. Radi Vám poskytneme bližšie informácie o projekte v pohodlí našej kancelárie, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti bytového komplexu. Sme tu pre Vás.

Partnerom predaja je spoločnosť AKM Kapital s.r.o., ktorá sprostredkúva predaj bytov za rovnakých cenových podmienok ako na našom predajnom mieste.

Predajné miesta

AGNOS s.r.o.

Pod Dráhami 6513/17, 960 01 Zvolen
Ing. Mária Petrisková

e-mail : maria.petriskova@agnos.sk

telefón: 0918 900 532

agnos-predajne-miesto-s.jpg

e-mail: info@agnos.sk

Kontakt na realitnú kanceláriu

AKM Kapital s.r.o.
Sládkovičova 1, 960 01 Zvolen

telefón/fax: 045/5400198

 

e-mail: info@akmkapital.sk